Menstruatsioon

8 põhjust, miks peaksite proovima perioodi aluspesu

Suureks saades kutsuti paljud meist ajastu klubisse kahe võimalusega: tampoonid või padjad. Tihti mahukad padjad tundusid mähkmetega, samas kui tampoonid tundusid hirmuäratavad. Õnneks on tüdrukutel tänapäeval veel mõned võimalused - valikud, mida innukalt proovivad proovida ka need meist, kellel on juba aastakümneid menstruatsiooni olnud.

Kuigi meie mugavus võib nendest uutest valikutest kasu saada, on perioodi toodete populaarsuse tõeline heategija emake loodus. Säästvad valikud nagu menstruaaltsüklid ja perioodi aluspesu juurida välja idee, et perioodi tooted on oma olemuselt raiskavad, pakkudes meile menstruatsiooni korduvkasutamist.

Ehkki paljud menstruatsioonitajad vannuvad tassist mööda, võib selle selgitamiseks kuluda paar korda. Perioodiline aluspesu on aga nii lihtne kui kõlab ja suurepärane alternatiiv perioodilisele hooldusele.

MIS ON PERIOOD ALUSRÕIVAS?

Perioodiline aluspesu näeb välja nagu tavaline aluspesu. Ainus aluspesu erinevus on spetsiaalne kiht, mis aitab vältida vere imbumist. Te ei pea tegelema padjandite kasutamisega kaasneva suure ebamugavusega, kuigi perioodiline aluspesu neelab verd sarnaselt. Perioodiline aluspesu on mõeldud menstruatsioonivere imamiseks, hoides siiski võimalikult kuiva ja mugavat.

MIKS PEAKSIN PERIOODI ALUSEGA KATSETAMA?

Kuigi perioodiline aluspesu võib olla eraldiseisev võimalus - näiteks Cora aluspesu neelab kuni kolme tampooni väärtuses verd -, kasutavad paljud menstruatsiooniperioodid ka raskematel voolupäevadel tampooni või tassiga varukoopiaid. Sõltumata sellest, kas teil on kerge vool ja otsite tampoonidele või padjadele jätkusuutlikku asendust või olete mures raskemate voolupäevade öösel oma linade verejooksu pärast, võib vastus olla perioodiline aluspesu. Pealegi on ajastu aluspesu pestav ja korduvkasutatav - kujutage ette, et teil on terve tsükkel ilma midagi prügikasti viskamata! Siin on vaid mõned põhjused, miks perioodiline aluspesu lemmikperioodi tootena kiiresti tõuseb.

HEA varukoopia raskete voogude jaoks

Perioodiline aluspesu on superimav ja sellel on tavaliselt mitu kihti, mis aitab lekete eest kaitsta. Kui teie voolu jaoks on vaja mitu super- või super plus-tampooni päevas, ei soovi te pikema aja vältel kanda ainult perioodilist aluspesu; see võib siiski olla meelerahu varukoopia, mida vajate, kui olete kunagi mures lekete või selle ühetunnise koosoleku läbimise pärast, kui peate tõesti tampooni vahetama.

JÄTKUSÄÄSTVAM VALIK

Kõik padjad, tampoonid ja vooderdised, mida me kogu elu jooksul läbime, jõuavad prügimäele - keskmise menstruatsiooni jaoks on see teie elu jooksul umbes 9000 periooditoodet. Kui teie jaoks on oluline jäätmete vähendamine ja keskkonna aitamine (nagu see peaks olema!), Siis võiksite kaaluda üleminekut perioodilisele aluspesule.

Mugav ebaregulaarsete jalgrataste jaoks

Neile meist koos ebaregulaarsed tsüklid , perioodilist aluspesu saab kasutada menstruatsioonile eelnevatel päevadel, igaks juhuks, kui see saabub ootamatult, kui olete hõivatud ja soovite vältida pidevalt vannituppa kontrollimiseks jooksmist. Samamoodi on see suurepärane võimalus menstruatsiooni viimastel päevadel, kui teil on kunagi olnud mõni õnnetus pärast seda, kui olete mõelnud (soovite?), Et menstruatsioon on läbi.

EI ÄRRITA SINU VAGINAT

Kui teil tekib ebamugavustunne tupes, valu ja / või kuivus või teil on seisund, mis muudab teie tupe tundlikuks või allergiliseks muude perioodiliste hooldusvormide suhtes, võib perioodiline aluspesu olla just see, mida vajate. Kuna perioodiline aluspesu on täiesti loomulik, mis ei sisalda kemikaale, on loodud hingavaks ja ei nõua tuppe sisestamist, ei tohiks see enamikul inimestel tupes ärritust ega kuivust põhjustada.

SÄÄSTAB RAHA

Kui paari perioodilise aluspesu hinnasilt on kõrgem kui tampoonikarbis, on enamus ajastutruu aluspesu mõeldud nõuetekohase hoolduse korral umbes 2–3 aastat püsima ... matemaatika! Selleks, et teie perioodiline aluspesu kestaks võimalikult kaua, loputage neid pärast kasutamist kraanikaussi, peske neid õrna tsükliga külmas vees ja riputage proovimiseks, et nad oleksid järgmiseks kuuks valmis.

HOIDAB TEID MUGAVALT JA KINDLASTI

Perioodiline aluspesu on suurepärane maksimaalse mugavuse saavutamiseks, hoides samal ajal teid kuivana ja puhtana. Treenides, reisides ja aktiivselt olles võite kanda ajastutruut aluspesu - see oleks pigem häiriv, kui kasutate muid perioodikaitse vorme, nagu tampoonid või padjad. Perioodilise aluspesu eesmärk on pakkuda varjatud kaitset, hoides samal ajal kogu päeva turvalisena, olenemata sellest, mis tegevustega tegelete.

MÕTTE RAHU KUI MAGADES

Perioodilist aluspesu on suurepärane kasutada magamise ajal, sest te ei pea muretsema, et padi liigub ja lekib aluspesu või voodilinu. Kui olete tampooni kandja, peaksite selle ohu tõttu tampooni regulaarselt vahetama toksilise šoki sündroom , perioodiline aluspesu võimaldab teil mugavalt öö läbi magada, ilma et peaksite tampooni vahetamiseks püsti tõusmise pärast muretsema.

KURBID JA KONTROLLIVAHAD

Perioodiline aluspesu on mõeldud igat liiki voolude jaoks. See kasutab lekkekindlat kihti, nii et aluspesu suudab vedelikke imada, lõhnu kontrollida ja kiiresti kuivada, hoides kandjat kogu perioodi jooksul mugavalt.